П`ятниця, 29.03.2024, 13:53

«  Липень 2018  »

Головна » 2018 » Липень » 23 » ДАРУНКИ ЧИТАЧІВ БІБЛІОТЕЦІ
ДАРУНКИ ЧИТАЧІВ БІБЛІОТЕЦІ

Весняні місяці були напрочуд багатими на дарунки читачів районній книгозбірні.

Чимало книг популярної серії  жіночих романів  передала бібліотеці чорнушанка  К. С Кикоть, а її  дочка Н. В. Шемет  - книги  для дітей.  Всього вони передали до бібліотеки майже 100 книг.

Таку кількість книг світових майстрів детективного та пригодницького жанрів, історичні романи Ю. Сороки “Іван Богун”, П. Загребельного “Смерть у Києві”, “Первоміст”, І. Білика “Не дратуйте грифонів”, популярних майстрів українського слова сьогодення  передав уродженець с. Харсіки  Д. А. Тимощик.

Як і попередні роки не залишив поза увагою бібліотеку і киянин С. Рудо- манський. Серед  переданих цьогоріч - популярні книги А. Кокотюхи При- вид із ВаловоїСправа отамана Зеленого, В. Шкляра Марусята інші.

Земляк, доктор наук з державного  управління В. Тертичка передав бібліо- теці свою ґрунтовну працю – підручник Стратегічне управління, в якому розглянуто теоретичні й практичні питання стратегічного управління, сутність та його переваги.

Районна та кожна сільська бібліотеки отримують ошатно виданий пісенник “Піснями заквітчаний берег”, колишнього  викладача музичної школи, нині заслуженого працівника культури України  А. Недовінчаного , репертуар якого стане в нагоді учасникам художньої самодіяльності.

Працівники центральної районної бібліотеки ім.. Г. С. Сковороди вдячні всім дарувальникам, а разом з ними і читачі, які матимуть змогу ознайоми тися з новими творами майстрів художнього слова як України. так і світу.

Переглядів: 448 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0