![](http://ch-biblioteka.at.ua/06_2019/instaljacija_foto.jpg)
![](http://ch-biblioteka.at.ua/06_2019/instaljacija_foto_22.jpg)
На садибі Григорія Сковороди була презентована книжкова виставка-інсталяція «Книжковий рай в «Саду божественних пісень» Г.С.Сковороди». Дітвору зустрів Григорій Сковорода, який розповів їм про значення навчання і читання в житті людини. Бібліотекар відділу обслуговування учнів молодшого шкільного віку ознайомила малечу з новинками українських видавництв, якими поповнився фонд бібліотеки для дітей. А науковий працівник літературно-меморіального музею ім. Г. С. Сковороди Гринь Т. В. зацікавила відвідувачів незвичним світом батьківської оселі великого мудреця.
|