П`ятниця, 19.04.2024, 18:45

«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 21 » Останні новини
2014 рік  в Україні оголошено  Роком Тараса Шевченка.

Бібліотеки району проводять роботу по  підготовці  до відзначення 200-річчя  від дня  народження  геніального  сина  України Тараса Григоровича   Шевченка.

В Чорнухинській центральній районній бібліотеці ім. Г. С. Сковороди організовано книжково-ілюстративну виставку "Великий син великого народу”, в районній бібліотеці для дітей - "Безсмертне слово Кобзаря".
В бібліотеках  району буде проведено конкурс  на кращого  читця поезій Великого Кобзаря, літературний брейг-ринг "Ми любимо твори Шевченка”, літературну  вікторину "Чи знаємо ми Шевченка?”,  конкурс  творчих робіт "Дитячий Кобзар”, літературно-музичне свято "Слава Шевченка – слава України”.
Користувачі бібліотек візьмуть участь в обласному конкурсі на кращий ескіз поштової марки  "Полтавськими шляхами Кобзаря ", всеукраїнському конкурсі  "Map Ukraine Шевченкіана", а працівники книгозбірень у конкурсі творчих робіт "Мій Шевченко".
                                                             ***
Минулий, 2013 рік  порадував краян новими краєзнавчими виданнями.
У видавництві "Гадяч” вийшли дві книги чорнухинського краєзнавця, директора центральної районної бібліотеки ім. Г. С. Сковороди, заслуженого працівника культури України М. І. Булди  "Край Григорія Сковороди: Історич-ний нарис” та  "Щодень ішли у небуття…: Хроніка  Голодомору  1932-1933 років у Чорнухинському районі Полтавської області”.
Відбулися презентації цих книг.
                                                           ***

Новою книгою "Обличчям до Всесвіту” у свій ювілейний рік порадувала читачів і наша землячка, уродженка с. Постав-Муки  Лариса  Петрівна Назаренко.

Презентація книги відбулася у Лубенській центральній районній бібліотеці ім. В. Малика. Про  творчий доробок ювілярки та  нову  книгу  говорили на  презентації головний спеціаліст відділу культури і туризму Лубенської районної  державної  адміністрації  І. Скиба,  поети, члени Полтавської спілки літераторів М. Кочерга, М. Дадьній, В. Філіпенко.
Від земляків поетеси з привітальним словом звернувся директор центральної районної бібліотеки ім. Г. С. Сковороди, заслужений працівник  культури України М. І. Булди, учасники жіночого вокального ансамблю  "Червона хустина"  Постав-Муківського  сільського  Будинку  культури, які виконали ряд пісень на слова  ювілярки.

Переглядів: 1015 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0