П`ятниця, 29.03.2024, 08:45

«  Березень 2013  »

Головна » 2013 » Березень » 12 » Новини 2013
Новини 2013
    Наша землячка, уродженка с. Постав-Муки Лариса Назаренко, порадувала маленьких читачів новою книгою казок. На початку цього року у лубенсько- му видавництві "Інтер-парк " вийшло ошатне видання  "Таємниці маленького Сніговичка ". Через казку авторка учить малечу доброті і щирості, любові до оточуючих, до природи.
   Книгу з автографом авторка подарувала і районній книгозбірні.
                                  ***
    На батьківщині великого любомудра відбулася презентація книги  лауреата
Державної премії  України ім. Т. Г. Шевченка,  лауреата Міжнародної літера-турно-мистецької преміі ім. Г.  С.  Сковороди  В.  Я.  Стадниченка  ”Садівник щастя. Сковорода, як дзеркало України",  яка  вийшла  друком  у  столичному видавництві "Криниця”. Невтомний сковородинознавець Володимир Якович розповів про свою роботу над книгою. Директор видавництва ”Криниця”, лау реат Шевченківської премії  України, народний  художник України Л. Андрі- євський,  головний  редактор  газети ” Демократична  Україна "  В. Адаменко  поділилися своїми враженнями від нового видання.

***
       "Громовик думки і слова” – так називається книжково-ілюстративна вис- тавка, влаштована в районній книгозбірні на честь 290- річного ювілею вели- кого чорнухинця. В першому її розділі "Версти життя"  представлено найно- віші видання про життєві  шляхи - дороги великого мудреця. Видання творів філософа, поета і байкаря можна переглянути в другому розділі  "Із філософ-
ських і поетичних зшитків". Книги представлені в третьому розділі виставки
- прозові і поетичні твори  наших  сучасників та  недалекого  минулого,  яких так чи інакше зацікавило мандрівне життя Григорія Савича.

***
       Книгу спогадів подарував районній бібліотеці чорнушанин, учасник Ве- ликої Вітчизняної війни Микола Никифорович Сиса.
     Зі сторінок книги читач дізнається про нелегкий життєвий шлях ветерана:
дитинство, юність, навчання, дороги Великої Вітчизняної, працю  на ниві ку- льтури.
                                    ***
       Лариса Назаренко, уродженка надудайського  села  Постав-Муки, а нині жителька м. Лубен  нещодавно презентувала в центральній районній бібліо- теці свою нову книгу "Калейдоскоп казок ", видану  видавництвом  "Мирго-
род".  Презентація пройшла  надзвичайно цікаво : висупала поетеса,  шанува-льники її творчості,  звучали пісні  у виконанні  земляків  Лариси – учасників художньої  самодіяльності  Поставмуківського сільського  Будинку культури,
музику до яких пише її батько.
      На презентації був присутній і вітав поетесу з виходом нової книги дирек- тор Чорнухинського літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди  Ми- кола Дмитрович  Соляник.
      Авторка  подарувала  свою  нову  книгу  центральній  районній  бібліотеці  ім. Г. С. Сковороди та районній бібліотеці для дітей.

***
     Юні  користувачі  районної  бібліотеки  для  дітей та сільських бібліотек-філіалів взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт "Дитинство –це го- мін усюди", який проводився в 3 номінаціях: "Малюнок до улюбленої книги” "Руками створена краса ",  "Країна дитячих мрій". На обласний конкурс було надіслано10 робіт чорнухинців.  Одна з них - "Сім’я"  Лілії Солодкої з Меле-
хів зайняла 2 місце і відзначена дипломом і цінним подарунком.

Переглядів: 1044 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0