Середа, 24.04.2024, 03:53

«  Лютий 2020  »

Головна » 2020 » Лютий » 28 » ОВОЛОДІЙТЕ ЦИФРОВИМИ НАВИЧКАМИ
ОВОЛОДІЙТЕ ЦИФРОВИМИ НАВИЧКАМИ

Міністерство цифрової трансформації запустило платформу з навчання українців цифровим навичкам “Дія”.

На платформі розміщені онлайн-курси оформлені у вигляді серіалів. Наразі платформа працює в повноцінному режимі і у користувачів є доступ до трьох серіалів: базовим відео по цифровій грамотності та цифровій грамот ності для вчителів, а також  серіал для батьків “Онлайн-безпека дітей”.

До кінця року подібних серіалів планують запустити дванадцять.

Поруч з кожним відео вказані категорії, хронометраж серії і загальна кількість серій. У записі відео взяли участь актриси і телеведучі Ольга Сумська, Марія Єфросиніна та Надія Матвєєва та співзасновник та керівник студії онлайн – освіти EdEra Ілля Філіпов. У доступній формі вони навчають володінню комп’ютером, ноутбуком, користування пошуковими системами, електронною поштою тощо.

Втілюючи в життя програму розвитку цифрових навичок громадян бібліотеки України долучилися до національної кампанії із цифрової грамотності населення “Будь на часі”, яка доступна в мережі інтернет за посиланням оsvita.diia.gov.ua.

Сьогодні на платформі зареєстровано понад 30 тисяч користувачів.

Публічна бібліотека ім. Г. С. Сковороди запрошує бажаючих на навчання до бібліотеки щосуботи і щонеділі з 11 до 12 год.

Переглянути курс навчання можна і вдома. Щоб отримати доступ до курсів, користувач повинен зареєструватися на платформі за допомогою мобільного телефону.

Тож скористайтеся шансом і навчіться вільно володіти сучасними цифровими технологіями.

Переглядів: 357 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0